Вести и случувања

Дискусии, новости и случувања од целиот свет.

 1. Македонија

  Теми:
  734
  Мислења:
  141.529
  RSS
 2. Свет

  Теми:
  2.009
  Мислења:
  62.842
  Последно: Конфликтот во Сирија Сладоледџија, 17 јануари 2017 во 10:51
  RSS
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Crazy in Love
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  3.714
 2. Нuкола
  Одговори:
  5.081
  Прегледи:
  212.134
 3. Нuкола
  Одговори:
  24.380
  Прегледи:
  3.375.445
 4. Crazy in Love
  Одговори:
  2.395
  Прегледи:
  128.747
 5. Arthokk Lionheart
  Одговори:
  1.792
  Прегледи:
  88.311
 6. Ficiani
  Одговори:
  553
  Прегледи:
  84.250
 7. Јован Чорбе
  Одговори:
  91
  Прегледи:
  15.964
 8. Bratot
  Одговори:
  1.854
  Прегледи:
  144.253
 9. Идиот на Социјализмот
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  1.768
 10. VOLK2234
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  5.838
 11. jamajka
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  396
 12. dzonyb
  Одговори:
  120
  Прегледи:
  25.292
 13. Бачето
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2.481
 14. Нuкола
  Одговори:
  4.905
  Прегледи:
  269.378
 15. Ligar
  Одговори:
  389
  Прегледи:
  26.799
 16. L'Etranger
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2.320
 17. Vanlok
  Одговори:
  183
  Прегледи:
  32.507
 18. VOLK2234
  Одговори:
  56
  Прегледи:
  8.510
 19. Misirkov
  Одговори:
  7.744
  Прегледи:
  516.686
 20. Ne_sum_ja
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2.277
 21. Shellshock nam67
  Одговори:
  210
  Прегледи:
  57.106
 22. Curious
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  3.050
 23. oon
  Одговори:
  601
  Прегледи:
  63.245
 24. Misirkov
  Одговори:
  407
  Прегледи:
  31.689
 25. Нuкола
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1.098
 26. Vanlok
  Одговори:
  196
  Прегледи:
  42.443
 27. Бачето
  Одговори:
  135
  Прегледи:
  15.547
 28. Триптико
  Одговори:
  85
  Прегледи:
  10.584
 29. Смрт за зони и пајак воз.
  Одговори:
  194
  Прегледи:
  29.716
 30. Vanlok
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  3.289
 31. red`black
  Одговори:
  214
  Прегледи:
  26.465
 32. Syn
  Одговори:
  470
  Прегледи:
  41.472
 33. Maturant666
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  5.602
 34. The xx
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  6.065
 35. Vanlok
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  5.216
 36. Не-го-знам
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  18.698

Опции за прикажување на темите

Вчитување...